//
you're reading...
Bey, Zero G.

Thief Phoenic E230GCF

Phoenic jest bazowany na mitycznym ognistym ptaku –  feniksie,  który powstaje ze swoich popiołów i jest symbolem nieśmiertelności.

Właścicielem w anime jest
Phoenic ma trzy skrzydła imitujące skrzydła ptaka, wszystkie skierowane w prawo. Przy każdym skrzydle jest ptasia głowa z lekko rozchylonym dziobem.
Thief jest pół przezroczystym, jasno żółtym Crystal Wheelem. Design składa się z trzech skrzydeł skomponowanych z piór feniksa. Elementem Thief jest ogień.
E230 –  elevator 23 mm, jest to wariant tracku 230 z ruchomym elementem, który przywodzi na myśl track BD145. Ta część jest przezroczysta, szara i tak jak można wywnioskować, składa się z dwóch elementów. Element o wysokości 23mm o kształcie cylindra (zakończona okrągłą bazą) i okrąg niezwykle podobny do Boost Disc (przypomina też s130). Elevator czyli winda z angielskiego zdradza działanie tej części – w miarę wirowania ta część pomaga beyowi wspinać się po ściance areny zero g – okrąg podjeżdża pod sam Wheel, lub opada, służąc jako tarcza obronna. 
GCF – gear circle flat. Jest to wariacja tracku Circle Flat, która różni się tym, że na okręgu są wypustki podobne do tych z zębate w przerzutkach rowerowych (z angielskiego gear oznacza albo zębatkę albo bieg w skrzyni biegów)
Ogólnie, ten bey ma średni potencjał atakujący, Chromium Wheel jest źle wyważony i ma za duży odrzut (zbyt wiele punktów zaczepnych o małej powierzchni co daje słaby atak). Testy wykazały, że Synchrom także nie powala w tej kwestii. Track znalazł zastosowanie na arenach Metal Fight jako element obronny.

About Kage

Kage, 24. Testing new Iron Man suits. Playing poker with Avengers on Monday afternoons. Eating books for breakfast. Addicted to music.

Dyskusja

Brak komentarzy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

%d bloggers like this: