//
you're reading...
Bey, Zero G.

Guardian Revizer 160SB

Revizer jest bazowany na mitycznym stworzeniu zwanym Lewiatanem. Lewiatan (z hebr. wieloryb) do olbrzymi wąż wodny, opisywany także jako demon zazdrości.

W anime walczy nim Kite Unabara.

Jest to pierwszy defensywny, okrągły bey w serii Zero G.

Revizer jest bardzo gładkim Chromium Wheelem składającym się z dwóch krawędzi i dwóch otworkach. Przedstawia on podłużną, podobną do ryby kreaturę o płetwach bocznych przypominających skrzydła, tylnich łapach przypominających kacze nogi i rybim ogonie.

Guardian jest turkusowo niebieskim Crystal Wheelem, który w swoim designie ma tarczę. Gdy złożony z Revizerem, przypomina taflę wodną tuż ponad wyskakującym z wody Lewiatanem. Elementem tego Crystal Wheela jest woda.

160 jest całkowicie gładkim trackiem, podobnym bardziej do 230 aniżeli do 145. Nie ma żadnych specjalnych właściwości.

SB – Sharp Ball – tip przypominający Ball Sharp, nieco lepszy wytrzymałościowo. Jego właściwością jest fakt, że przechyla bey’a w trakcie rotacji i podskakuje, nawet na gładkiej powierzchni, co jest spowodowane przez przesuwanie się środka ciężkości (przy przechylaniu).

Guardian Revizer podobnie jak cała reszta beyów z serii Zero G jest ŚREDNI w obronie. , jedyną nadzwyczajną częścią jest Revizer, który może spustoszyć arenę, kiedy jest w synchromie i ze wsparciem części takich jak E230 czy BD145 i CS.

Według testów przrowadzonych na WBO, Revizer Revizer E230CS zamiata Flash Scorpio S130RF jednym z najlepszych combo atakujących w tym momencie.

About Kage

Kage, 24. Testing new Iron Man suits. Playing poker with Avengers on Monday afternoons. Eating books for breakfast. Addicted to music.

Dyskusja

Brak komentarzy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

%d bloggers like this: