//
you're reading...
Bey, Personal

Vari and Quetz get unboxed, czyli unboxing z lutego.

Część z Was wie, część nie… że w lutym przyszły do mnie dwa bączki z serii 4D… i zrobiłam dokumentację fotograficzną z unboxingu. Wiem, ze pewnie wolelibyście video, ale videa ni ma. Są foty.
No to zaczynamy.
Beye przyszły od G6look (fantastyczny sprzedawca z ebay’a, polecam gorąco, ma niskie ceny), szybko (w sześć dni) w kartonowym pudelku i dodatkowej foli.

Opakowania z beyami przyszły w stanie nienaruszonym, zupełnie, jakby podawał mi je sąsiad (; No, ale zobaczmy te dwa cuda:

No to zaglądamy do pierwszego pudełka. W nim VariAres – opakowanie jest nieco większe niż Quetzalcoatla… jak się okazuje, to wszystko przez LR Ligh Launcher.

Pozbywamy się folii… Oglądamy każdą częsć. Na pierwszy ogień idzie D:D – część podobna do Blade Base z Dranzera S albo F, dokładnie już nie pamiętam. Nóżka ma trzy „tryby”. Flat, Ball i Sharp. Ale to pewnie już wiecie, bo kiedyś o tym pisałam. Oto D:D… spoczywające na koreańskich instrukcjach (;

Nie wiem, DLACZEGO nie zrobiłam zdjęcia Variaresowi, ale to nic. To nic. Na następnym macie go w tle, podczas gdy na pierwszym planie jest paczuszka z opakowania Quetza. Naklejki, wyrzutnia… i takie tam (;

Dalej mamy Death Quetzalcoatla ze swoim 125RDF. Przygotowanie do złożenia.

Jeszcze szybki rzut oka na 125 i RDF.

No i przed nami ostatnie zdjęcie. Obydwa beye złożone i prezentujące się świetnie w blasku fleszu.

VariAres wygląda jak zabawka Bonda – jest cholernie agresywny i ma ciekawy gadżet w postaci wysuwanych i chowanych skrzydeł. D:D też kryje niespodzianki. Death Quetzalcoatl w porównaniu do niego wygląda jak zabaweczka; od złoto-żółtego clear wheelu odbijają się wesołe iskierki światła, nawet Metal Wheel nie zdradza, jak skuteczny może być w walce. Gumowa końcówka w RDF kryje się między plastikowymi ściankami i właściwie mogłaby pozostać niezauważona.
Następny Unboxing już prawdopodobnie będzie w formie video. Być może już niedługo (;
Trzymajcie się ciepło i sprawdzajcie bloga. Już niedługo pojawi się więcej informacji o nowej serii, a także o zamykającym serię 4D Flash Saggitario.

About Kage

Kage, 24. Testing new Iron Man suits. Playing poker with Avengers on Monday afternoons. Eating books for breakfast. Addicted to music.

Dyskusja

5 thoughts on “Vari and Quetz get unboxed, czyli unboxing z lutego.

 1. Ja tam lubie foty, unboxingów jako wideo jest od cholery🙂

  Posted by tybuch | 04/02/2012, 8:26 pm
 2. Popieram i zazdroszczę

  Posted by Rados15 | 04/02/2012, 8:45 pm
 3. powie mi ktoś jak odwrócić rotację w gravity destroyer i l-drago?

  Posted by ja | 11/02/2012, 3:51 pm
  • LOOOOL odwrócić rotację, czyli wystrzelić beya z lewostronnej wyrzutni. L Drago wchodzi tylko na lewostronną, Destroyer na lewostronną i prawostronną. Poczytaj instrukcje!

   Posted by Kage | 11/02/2012, 7:08 pm

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

%d bloggers like this: