//
you're reading...
Anime, Bey

Beyblade Metal Fury.

Wiemy, że metalowa saga Beyblade ma 3 sezony, prawda? Zangielszczona wersja 4D to FURY. Ale to nie jest taką nowością, jak info od Deikailo, wprost z turnieju Hasbro.
Otóż, jak wiemy, wszystkie Metal Wheele z serii 4D mają tryby, prawda? Otóż, Hasbro zapowiedziało, że wersje Hasbro NIE będą mieć zmian trybów. Zostaną wyprodukowane WARIACJE jednego dysku (np Fang Leone w Attack i Defense mode, czyli dwa dyski), przy czym Fusion Wheel nie będzie podzielony. Będzie jak klasyczny Metal Wheel z poprzednich serii.

Hasbro podejmuje takie kroki ze względów ekonomicznych, jako, że dyski 4D od Takara Tomy kosztują prawie dwa razy więcej, niż klasyczne dyski. Hasbro chce mieć sprzedawalność na porównywalnym poziomie, a nie niższą (wiadomo, pieniąąążki).
Jest kilka możliwych plusów tej decyzji. Metal Wheele mogą być cięższe od tych, wyprodukowanych przez TT. Coś za coś.

Szczerze? Tak długo, jak nie będą ingerować w design dysków, mnie to leży. Niektóre tryby i tak są bezużyteczne, a ak już ktoś baardzo będzie chcial mieć opcje, to SonoKong zaczyna wydawać dyski 4D od przyszłego miesiąca (: (tak, będą one nieco tańsze te od TT).

About Kage

Kage, 24. Testing new Iron Man suits. Playing poker with Avengers on Monday afternoons. Eating books for breakfast. Addicted to music.

Dyskusja

6 thoughts on “Beyblade Metal Fury.

 1. Ja p******* hasbro je zniszczy jak tak można

  Posted by Rados15 | 19/10/2011, 3:02 pm
 2. te tryby i tak były do duszy, więc nawet się z tego cieszę

  Posted by maniek | 19/10/2011, 5:59 pm
  • otoż to. mam Fang Leone, więc doskonale wiem o czym mówisz! Serio, metal wheele składające się z dwóch części nie są aż tak niezwyciężonym wynalazkiem.

   Posted by Kage | 19/10/2011, 7:03 pm
 3. Fakt, nie wszystkie te tryby są mocno przydatne, jednak dodają pewnego smaczku, dziwna jest ta ingerencja w mechanikę dysków, niezrozumiała praktycznie (no wiadomo że pieniądze, no ale c’mon!!). Ja osobiście patrzę na to z przymrużeniem oka, ale będzie wybór, a wybór nigdy nie jest zły:D

  Posted by Pikun | 20/10/2011, 10:01 pm
  • oni żonglują jeszcze możliwościami, nawet za produkcję się jeszcze nie wzięli, ale wydaje mi się, że ta fuzja Core i Frame z Fusion Wheela jest mega możliwa. Przy czym, Clear Wheel (jeśli dwuczęściowy, jak u Scythe Kronosa, czy Beat Lynxa) zostaje bez zmian, więc niektóre dyski dalej będą mieć tryby.

   Posted by Kage | 21/10/2011, 8:00 am

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

%d bloggers like this: