//
you're reading...
Bey, Beyblade w Polsce

Fale zabawek Beyblade, czyli co nas czeka (ewentualnie…)

Jak na razie mamy w sklepach kilka modeli dysków. Są to między innymi Galaxy Pegasus, Cyber Pegasus, Ray Striker, Thermal Lacerta, Thermal Pisces, Burn Fireblaze… według moich informacji, są to dyski 11 fali linii Hasbro (to znaczy, że było dziesięć wcześniej i prawdopodobnie w Polsce ich nie uświadczymy, jako, że anime w Polsce zaczyna się od drugiej serii). Znaczy to także, że przed nami fascynujące 12 i 13 fala, w których to znajdują się dyski takie jak:
Grand Cetus, Gravity Destroyer, Rock Zurafa, Cyclone Hurculeo, Flame Byxis, Twisted Tempo, Evil Befall UW145EWD, Ultimate Gravity Destroyer Attack 130F, Ultimate Meteo L-Drago Assault 85XF (Dwie ostatnie pozycje z listy, to dyski, które w Japonii wyszły w Ultimate Reshuffle Set L Drago/Gravity Perseus).
W kolejnej (9) fali zestawów face-off (czyli podwójnych paczek) będą:
Solid Iron Showdown (Thermal Lacerta vs. Thunder Leone), Lightning Sword Showdown (Ray Striker vs.Inferno Gasher), Crushing Blast (Rock Zurafa vs. Torch Gemios), Aqua Sword Strike (Grand Cetus vs. Hyper Orso ), Gravity Demolition Force (Gravity Destroyer vs. Inferno Byxis).

Zastanawia mnie tylko fakt, że Hasbro nie wydaje ORYGINALNEGO Meteo L Drago, tylko jakąś jego wersję. Jest tak prawdopodobnie dlatego, że jak dotąd w wersji angielskiej wyszło 20 odcinków Beyblade Metal Masters i w nich jeszcze Meteo L Drago nie wystąpił.

About Kage

Kage, 24. Testing new Iron Man suits. Playing poker with Avengers on Monday afternoons. Eating books for breakfast. Addicted to music.

Dyskusja

6 thoughts on “Fale zabawek Beyblade, czyli co nas czeka (ewentualnie…)

 1. Dobrze wiedzieć jest tu kilka dysków na mojej liście zakupów więc poczekam, może wydadzą i u nas😀

  Posted by tybuch | 02/10/2011, 5:54 pm
 2. Czy te dyski mają części metalowe ?

  Posted by gość | 07/10/2011, 5:00 pm
  • tak. Metal Wheel jest częścią wykonaną ze stopu cynku – czyli jest metalowa😉 Wszystkie dyski z głównej linii mają jeden element metalowy, a resztę wykonaną z bardzo mocnego plastiku (:

   Posted by Kage | 07/10/2011, 6:06 pm
 3. hah ja mam Meteo Ldrago oraz Rock Aries

  Posted by H. | 07/10/2011, 10:36 pm
 4. Ja osobiście posiadam Cyber Pegasusa, Galaxy Pegasusa i Burn Phoenixa a po świętach jadę do Carrefoura, Tesco i Reala na beyhunting ( 6 beyów). Pozdro

  Posted by Beyblade | 20/12/2011, 12:30 pm

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

%d bloggers like this: