//
you're reading...
Bey

Sierpniowe nowości pt1

W sierpniu wyszło kilka naprawdę ciekawych beyów. Mieliśmy kolejny Random Boster z kilkoma nowymi użytecznymi bądź nie częściami. Dostaliśmy nowego Unicorno, w random bosterze każdy „wylosowany” dysk był „nagrodą”, bo zawierał nowe części.
Są też nowe dyski antagonistów, no i w anime mamy Omega Dragonisa, który z jakiegoś powodu nie doczekał się swojego wydania.
Zacznijmy od Blitz Unicorno 100 RSF

Blitz Unicorno jest dyskiem atakującym, który składa się z clear wheela, fusion wheela, tracku 100 i tipu RFS. Fusion wheel, jak zwykle w serii 4D ma swoje tryby, w tym wypadku jedynie dwa: Barrage i Assault. W tym pierwszym fusion wheel przypomina nieco metal wheel Dark (z racji tego, że jego „skrzydła” są rozdzielone). Fusion wheel ma wysoki potencjał jeśli chodzi o atak. Testy wykazały jego zdolności do pokonania dysków takich jak Basalt Horogium czy VariAres. Co to tracku: wiadomo, jest niziutki, więc idealny do składanek atakujących, co do RSF – już się pojawiły lepsze tipy.
Poza Strongest Blade Set pojawił się w sierpniu Random Boster o czym pisałam wcześniej. Było w nim 8 dysków – nagród (po jednym w pudełku), a oto ich lista:
Jade Jupiter S130RB
Screw Lyra ED145MF
Screw Fox TR145W²D
Forbidden Eonis ED145FB
Forbidden Eonis 130D
Divine Fox 90W²D
Divine Crown TR145D
Hell Crown 130FB
Przyjrzyjmy się pierwszemu z tej listy.

Mamy tutaj facebolt, który przedstawia orła – posłańca Jupitera; w rzymskiej mitologi Jupiter był królem wszystkich bogów (albo najsilniejszym z nich wszystkich).
Jade Jupiter ma interesujący fusion wheel; ma dwa tryby: zapadka w metal frame pozwala kulkom z core albo poruszać się swobodnie, albo pozostać w jednym miejscu (ruch swobodny polega na tym, ze gdy dysk wiruje, metalowe kulki kierują się do wewnątrz fusion wheela i dodają mu siły w ataku, kiedy dysk zaczyna tracić obroty, kulki wracają do wewnątrz, dodając mu wytrzymałości)
Nie taki nowy track S130 (Shield 13 mm) został stworzony by odbierać ataki, jednak track BD145 jest nieco lepszy w tym zakresie. Nowy tip Rubber Ball jest szeroki, gumowy, zachowuje się jak WB, ale jest dużo lepszy w ataku (dzięki temu, że jest gumowy właśnie)
Więcej wkrótce!

About Kage

Kage, 24. Testing new Iron Man suits. Playing poker with Avengers on Monday afternoons. Eating books for breakfast. Addicted to music.

Dyskusja

Brak komentarzy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

%d bloggers like this: