//
you're reading...
Bey

Screw Capricorne 90MF / hasbro Exclusives

courtesy of WBO

Przepiękny nowy bey! Oczywiście druga seria. Podkategoria: maximum series. Że niby „Maximum upper attack”.
Mamy już najwyższy bey (Flame Byxis 230WD) największy (Hell Kerbecs BD145DS), najcięższy (Basalt Horogium 145WD)… No cóż. Czas na Screw Capricorne.
Pierwsza rzecz, jaka rzuca nam się w oczy, to Metal Wheel. Tak jak pisałam parę notek wstecz, Screw jest kombinacją Wheeli Galaxy i Storm (oba od Pegasusa)… A właściwie tak wygląda. Oczywiście jeszcze nie został przetestowany (ba, nawet wydany), ale można obstawiać że będzie miał przyzwoity upper attack. Przyzwoity, z całą pewnością Galaxy i Lightning przebiją tego „pana”.
Dobrze. Clear wheel już znamy: Capricorne został wydany w wersji marchewkowej i muszę przyznać, że w wersji niebieskiej jest o NIEBO ładniejszy.
Track? Najniższy z do tej pory wydanych: 90. W KOŃCU OFICJALNY. Radość. W końcu , jak już tylko Screw Capri wyjdzie, wszystkie zawody zaleją nowe składanki dysków pod tytułem Metal Face Storm Pegasis 90RF! Ta… Z jednej strony radość, bo 90 pomaga w Smash Attacku, z drugiej strony ból, bo dalej nie mamy wybitnych części obronnych. Ciągle tą staminę i atak wałkują w Takarze. Eh.
MF? Ciekawe. Metal Flat. Pisałam – mało tarcia – powolne ruchy po arenie. Chyba, że Takara wyda jakąś przystosowaną arenę. Przystosowaną do tego Performance Tipu. Prawdopodobnie ten tip będzie podobny do Hole Flat, lub nawet do Flat, tylko, że cięższy. Zgaduję, że będzie ospały. Jestem bardzo ciekawa testów tej części.

Co do amerykańsko-europejskich perypetii Beyblade Metal Fusion.
LEGENDARY BEY – głosi kawałek tekturki w opakowaniu (zupełnie jak w Lighning L Drago – z tym, ze tu mamy do czynienia z Forbidden Bey). Night Virgo. Tajemniczo.
Night wygląda jak oryginalny pre-HWS Virgo. Ten pierwszy, najpierwsiejszy Virgo był najlepszym MW staminy! Dzięki niemu dyski potrafiły się kręcić wieki!
Pozostałe części? MEH. Down Force 145 (z Dark Wolfa) i Ball Sharp. Nic ciekawego.
Na poprawienie apetytu zdjęcie:

courtesy of WBO

Tyle na dziś!😉

About Kage

Kage, 24. Testing new Iron Man suits. Playing poker with Avengers on Monday afternoons. Eating books for breakfast. Addicted to music.

Dyskusja

Brak komentarzy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

%d bloggers like this: