//
you're reading...
Bey, Ogólne informacje

MF Dark Bull H145SD

Pierwsza fala gadżetów Beyblade Metal Fusion. Dysk jednego z głównych bohaterów, może nie tak fajnego jak Ginga, ale wciąż, kolega Benkei bywa zabawny.
Face: Bull
Clear Wheel: Bull
Metal Wheel: Dark
Track: Horn 14.5 mm
Performance Tip: Semi Defense
Ten dysk nie jest zły. Okay, Dark – metal wheel jest najgorszą z możliwych, najbardziej bezużyteczną częścią. Jeśli Wam się podoba… okay… ale w walce nie jest najlepsze. Za dużo tarcia jak dla typu stamina, za mało tarcia jak dla ataku… o defensywie nie wspomnę. Dla typu balance nie nadaje się, gdyż nie należy do najcięższych.
Clear Wheel – tak, czasem ta część gra rolę. W tym wypadku, jest idealna do typu „balance” – ten clear wheel jest najcięższym z możliwych. Przy okazji nie wygląda tak źle.
Track – Horn 14.5 mm. Ciekawy track. Można z nim trochę poeksperymentować – jest dosyć dobry przeciwko niskim dyskom atakującym – skutecznie je podcina i odbija, także H145 wykazuje pewne zastosowanie dla dysków typu stamina.
Performance Tip: Semi Defence, tak jak Wide Defence jest jednym z dwóch najlepszych tipów dla typów stamina – dysk kręci się długo, często to gwarantuje wygraną, pod warunkiem, że nasz dysk nie oberwie od typu atakującego i nie wpadnie poza arenę.

Podsumowując: Dark Bull jest ciekawym dyskiem i jest wart kupienia z pewnych względów; H145, SD i Bull – clear wheel są dobrymi częściami i nie można ich ignorować.
W skali od 1 do 5, można ocenić ten dysk na 3,5 – 1,5 punktach odebrane za metal wheel, który pełni przecież najważniejszą funkcję w dyskach z nowej serii.

Ten dysk będzie można dostać na allegro już wkrótce. Jeszcze wczoraj można było go kupić, ale ostatnio wszystkie beyblade MF poszły w zatrważająco szybkim tempie. Sprawdzajcie co jakiś czas u Super_Clothes.🙂

About Kage

Kage, 24. Testing new Iron Man suits. Playing poker with Avengers on Monday afternoons. Eating books for breakfast. Addicted to music.

Dyskusja

Brak komentarzy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

%d bloggers like this: