//
you're reading...
Bey

Takara wydaje nowy dysk!

Tuż po świętach Bożego narodzenia Takara-Tomy ma zamiar wydać nowy dysk.
Dysk będzie nagrodą dla szczęśliwca w Random Booster’ze Vol 6. To oznacza, że w co którymś pudełku będzie można trafić na Killer B/Peafowl CW145EWD
Co to za dysk?
Wiadomo niewiele. Ostatnio nawet więcej wiadomo na temat Hell Kerbex’a BD145DS (BD to skrót od Boot Disk 14.5 mm), bo przynajmniej mniej więcej znamy jego wygląd, ciągle nie znając performance tipu…
Killer B/Peafowl jest całkiem nowym dyskiem… poza jego metal wheel’em, dostajemy track Change Wing 14.5 mm oraz szeroki tip Eternal Wide Defense.
Eternal Wide Defense jest szerszym odpowiednikiem Wide Defense z Earth Aquilli – całkiem dobrego, defensywnego dysku. Change Wing jest całkowicie nową częścią i nie mam żadnych wiadomości na jej temat, poza nazwą i wysokością.

Co do Hell Kerbexa – ten już się znalazł na liście wydawnictw jakiś czas temu, ale są pewne newsy…
Boot Disc 14.5mm jest szeroką częścią – a przynajmniej tak wygląda w grze na Nintendo DS – wchodzi idealnie pod Metal Wheel – znaczy, będzie idealna do typów defensywnych, pod warunkiem, ze będzie kompatybilna z Metal Wheel’ami takimi jak Earth czy Rock.
DS może okazać się częścią, na jaką tłum blader’ów z całego świata czeka. Otóż są nadzieje, że DS będzie odpowiednikiem Bearing Core z Wolborgów z wcześniejszych serii Beyblade. Bearing Core był najlepszą częścią EVER. Oby projektanci dysków z nowej serii nas nie zawiedli.

About Kage

Kage, 24. Testing new Iron Man suits. Playing poker with Avengers on Monday afternoons. Eating books for breakfast. Addicted to music.

Dyskusja

Brak komentarzy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

%d bloggers like this: